648W Samsung LM281+ Pro + Osram Red

Ürün Kodu: #000519

Marka: Anatolian Grow

% 18

İNDİRİM

6,545.00 TL 5,390.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0850 307 23 43

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

648W Quantum Board Samsung LM281+Pro Led Çip 4000K
Osram RED (660nm)+ Osram RED(730nm)

Ürün Özellikleri

Armütörün Etkinliği: %98
Güç: 648W(± %5)
Ölçüler: 107x80x10
Soğutucu: Alüminyum Soğutucu Kasa
Sürücü: Mean Well
Spektrum: Full Spektrum
PPFD: 1815 μmol/j

Quantum Board'lar , geleneksel ışık kaynakları HPS &MH  ile kıyaslandığında boyutları küçüktür, daha az enerjiye gereksinim duyarlar, belirli dalga boylarında ışık verirler, ısı üretimleri az, ışık yoğunluğu ayarlanabilir ve gün ışığına yakın kalitede ışık verirler. Ayrıca bitki yetiştirme lambası bünyesinde, civalı ve sodyum içeren lambalar  gibi çevreyi kirleten gazlar bulunmamaktadır. Düşük elektrik tüketimi dolayısıyla da CO2 miktarını azaltıcı yönde etkisi olmamaktadır. Tasarlanan Quantum Board'ın bu özellikleri nedeniyle büyüme odaları ve kabinleri gibi kontrollü bitki büyüme ortamları için mükemmel derecede faydalar sağlayabilecek bir ışık kaynağıdır.

Armatürlerimizde, Soğuk beyaz gün ışığı Samsung LM281+ Pro (4000K), Kırmızı Osram  (660nm),  Osram Far Red (730nm) ışık veren LED gruplarından oluşan bir Quantum Board  tasarlanmış ve Qauntum Board’ın aydınlatma homojenliği, radyometrik analiz sonuçları ile güç tüketimi araştırılmıştır. 

Işık seviyesi %0-100 arasında ve %1 adımlarla ayarlanabilmektedir. Lambanın verdiği en yüksek PPFD değeri ise 1815 μmol/j olarak ölçülmüştür. 

Öte yandan, Quantum Board’ların dizilişi kullanıldığı deneme sonuçlarından yüzey üzerinde ölçülen ışınımsal aydınlık değerleri incelendiğinde, geleneksek ışık kaynakları yani HPS&MH den daha verimli olduğu ve daha tasarruflu olduğu kanıtlanmıştır.

 

Full Spektrum Nedir 

Doğal Güneş Işığı, ultraviyole ve kızılötesi gibi çıplak gözle görebildiğimizin ötesinde bile tüm spektrumları içerir.

Geleneksel HPS ışıkları, yoğun yüksek sarı ışık ortaya çıkarır, bu da fotosentezi aktive eder. 

Full Spektrumlu LED ışıklar, bitkilerin daha sağlıklı büyümesine ve doğal güneş ışığından alışkın oldukları ışık kalitesi ve yoğunluğuyla daha iyi sonuç vermesine yardımcı olmak için doğal dış mekan güneş ışığını taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.

Full Spektrumlu LED ışıklar, sürekli olarak 380nm ila 779nm aralığında dalga boyları yayar. Bu, insan gözüyle görülebilen dalga boylarını (renk olarak algıladığımız) ve ultraviyole ve kızılötesi gibi görünmez dalga boylarını içerir.

Örtü Altı  Bitki Üretimi İçin LED Grow Işıkların Faydaları

 Uzun kullanım ömrü (50.000+ saat)

 Kırılma veya arızaya daha az eğilimli

 Toksik kimyasallar içermez

 Çevre dostu

Kolay onarım 

Ürünlerimiz; Örtü Altı Bitki Yetiştiriciliği yapan uzman yetiştiricilere ve evdeki hobi  bahçenize  uygun özelliktedir.

Tam spektrumlu LED ışıklar, bitkilerinizin daha sağlıklı büyümesine yardımcı olmak için doğal dış mekan güneş ışığını taklit edecek şekilde tasarlanmıştır.

Doğal güneş ışığından alışkın oldukları ışık kalitesi ve yoğunluğu ile daha iyi hasat sağlar.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4